• 637449234066388517_A4E046BF-1BC8-41D1-B1D6-C06D51F93D20.jpeg
  • 637449234075763520_4FE553D8-39C2-495E-B1A5-17C9E5B04177.jpeg
  • 637449234085763678_A0915D5A-9C1D-4B29-81E2-38CED67C0F50.jpeg

Zuccarelli Francesco

*15. 8. 1702 +30.12. 1788

Odpočinek

ID Aukce: 2260
Unikátní dílo nejvýznamnějšího italského krajináře 18.stol. Jeho italské heroizující až pohádkové krajiny se těšily velké přízni v Itálii a Anglii a svým baladickým nádechem formovaly umění nastupující generace krajinářů. Namísto částečné lokální barevnosti, jež se hlásí ke slovu v pozdější tvorbě, se barva stala důležitým výrazovým prostředkem, umocňujícím dynamičnost scény. Olej na dřevě, 34x48 cm. Nesignováno. Rámováno.
Vyvolávací cena:

35 000 Kč

37 000 Kč

Konec: 27. 1. 2021 19:52:12

1 000 Kč

Účastníků: 3
Příhozů: 3

DGJ29795 3700027. 1. 2021 19:47:12
DQL20178 3600027. 1. 2021 18:31:43
NFA20817 350007. 1. 2021 6:11:01