• 637396684930327439_Screen Shot 2020-10-30 at 3.27.40 PM.jpg
  • 637395730296974521_Screen Shot 2020-10-29 at 12.54.53 PM.jpg
  • 637395730359788672_Screen Shot 2020-10-29 at 12.55.10 PM.jpg
  • 637395730455422634_Screen Shot 2020-10-29 at 12.55.23 PM.jpg
  • 637395730514455154_Screen Shot 2020-10-29 at 12.55.33 PM.jpg
  • 637395730591568497_Screen Shot 2020-10-29 at 12.55.41 PM.jpg

Francie 19.století

Květinové zátiší v krajině

ID Aukce: 2252
Olej plátno, 81x59,5cm, rámováno. PROVENIENCE - Galerie de la Gare, Nice / Francie 27.7.2000
Vyvolávací cena:

25 000 Kč

32 000 Kč

Konec: 27. 1. 2021 19:44:48

1 000 Kč

Účastníků: 3
Příhozů: 8

ZGH67664 3200027. 1. 2021 19:39:48
TYO69462 3100027. 1. 2021 19:39:37
ZGH67664 3000027. 1. 2021 19:39:37
TYO69462 2900027. 1. 2021 19:39:27
ZGH67664 2800027. 1. 2021 19:39:27
TYO69462 2700027. 1. 2021 19:39:17
ZGH67664 2600027. 1. 2021 18:31:22
EGT36493 2500028. 12. 2020 6:56:40