• 637147766069378495_7E57838F-137B-4B89-82CB-407E6986E178.jpeg
  • 637147766071409858_F93AE5BE-04EA-4845-975F-4D0E377487CD.jpeg
  • 637147766073597619_49221752-2366-47A7-AA9D-C99853B20B8D.jpeg
  • 637147766075472031_7E692F94-9FE7-4DAF-94CB-823FB9181B3B.jpeg
  • 637396698155515865_Screen Shot 2020-10-30 at 3.49.59 PM.jpg

Panuška Jaroslav

*3. 3. 1872 +1. 8. 1958

Příroda pod sněhem

ID Aukce: 2219
Nádherná zimní krajina nezaměnitelného českého symbolisty, ukazuje působivou stránku Panuškova krajinářského talentu a brilantně dosahuje téměř chromatického dojmu. Zároveň věrně vykresluje chladnou tíži bílého sněhu.

Olej, lepenka, 35x50 cm, signováno vpravo dole, rok 1922, původní rám (mírně poškozen), verso přípis autora.

Děkujeme panu PhDr. M. Zachařovi a MgA D.Halatovi za ověření autenticity tohoto díla.
Vyvolávací cena:

30 000 Kč

34 000 Kč

Konec: 27. 1. 2021 19:12:45

1 000 Kč

Účastníků: 3
Příhozů: 5

WDI07787 3400027. 1. 2021 19:07:45
YWQ68831 3300027. 1. 2021 19:05:01
EPA04292 3200027. 1. 2021 18:29:25
YWQ68831 3100027. 1. 2021 9:55:31
WDI07787 300007. 1. 2021 6:09:30