• 637437321725070548_20201216_161159.jpg
  • 637437321747102334_20201216_161232.jpg
  • 637437321778039455_20201216_161316.jpg
  • 637437321794758480_20201216_161407.jpg
  • 637437321810383812_20201216_161334.jpg
  • 637437321817727795_20201216_161423.jpg
  • 637437321770227133_20201216_161214.jpg

Mysliveček Jaroslav

*1944 +2007

Kristus v bouři

ID Aukce: 2215
Vyjímečné dílo tohoto umělce se na trhu objevuje velmi zřídka. I zde vidíme jeho charakteristické okouzlení ze znovu objevované síly barvy, jež dostává bezprostředně syrové emocionálnosti monumentální, samozřejmý a ve své nahotě vždy nový pohled.
Olej plátno, rozměr 85x110cm, signováno vpravo dole, datováno 1993, úvodní dobová adjustace.

Děkujeme panu M.Myslivečkovi za ověření autenticity tohoto díla.
Vyvolávací cena:

35 000 Kč

55 000 Kč

Konec: 27. 1. 2021 19:04:00

1 000 Kč

ZXP40297 550007. 1. 2021 6:08:51