• 637400137439917524_20201103_151522.jpg
  • 637400137574414013_20201103_151533.jpg
  • 637400137703868189_20201103_151552.jpg
  • 637400137880558178_20201103_151613.jpg
  • 637400138320787632_20201103_151626.jpg
  • 637400296210965430_Screen Shot 2020-11-03 at 7.46.23 PM.jpg

Mysliveček Jaroslav

*1944 +2007

Angela D.

ID Aukce: 1930
Olej plátno, rozměr 65x55cm, signováno vpravo dole, datováno 1979, úvodní dobová adjustace.
Vyvolávací cena:

5 000 Kč

55 000 Kč

Konec: 25. 11. 2020 19:45:00

1 000 Kč

Účastníků: 4
Příhozů: 50

HBK49130 5500025. 11. 2020 19:30:57
HBK49130 3800025. 11. 2020 19:26:10
RSL88164 3700025. 11. 2020 19:26:10
HBK49130 3600025. 11. 2020 19:25:59
RSL88164 3500025. 11. 2020 19:25:59
HBK49130 3400025. 11. 2020 19:25:49
RSL88164 3300025. 11. 2020 19:25:49
HBK49130 3200025. 11. 2020 19:25:39
RSL88164 3100025. 11. 2020 19:25:39
HBK49130 3000025. 11. 2020 19:25:29
RSL88164 2900025. 11. 2020 19:25:28
HBK49130 2800025. 11. 2020 19:25:18
RSL88164 2700025. 11. 2020 19:25:18
HBK49130 2600025. 11. 2020 19:25:08
RSL88164 2500025. 11. 2020 19:25:08
HBK49130 2400025. 11. 2020 19:24:58
RSL88164 2300025. 11. 2020 19:24:58
HBK49130 2200025. 11. 2020 19:24:47
RSL88164 2100025. 11. 2020 19:24:47
HBK49130 2000025. 11. 2020 19:24:37
RSL88164 1950025. 11. 2020 19:24:37
HBK49130 1900025. 11. 2020 19:24:27
RSL88164 1850025. 11. 2020 19:23:16
HBK49130 1800025. 11. 2020 19:23:16
RSL88164 1750025. 11. 2020 18:57:15
TLN76247 1700025. 11. 2020 18:57:09
RSL88164 1650025. 11. 2020 18:56:14
TLN76247 1600025. 11. 2020 18:56:14
RSL88164 1550025. 11. 2020 18:55:54
TLN76247 1500025. 11. 2020 18:55:50