• 637364771681837767_20200923_165632.jpg
  • 637364771908567916_20200923_165703.jpg
  • 637364772044215526_20200923_165714.jpg
  • 637364772192644516_20200923_165739.jpg

Mysliveček Jaroslav

*1944 +2007

Dary

ID Aukce: 1860
olej na plátně, rozměr 54x45cm, signováno vpravo dole, datace 1992. Pochází z rodiny autora.
Vyvolávací cena:

5 000 Kč

40 000 Kč

Konec: 28. 10. 2020 20:06:00

1 000 Kč

Účastníků: 3
Příhozů: 51

MVH76880 4000026. 10. 2020 9:55:18
JCX98325 3900026. 10. 2020 9:55:18
MVH76880 3800026. 10. 2020 9:55:07
JCX98325 3700026. 10. 2020 9:55:07
MVH76880 3600026. 10. 2020 9:54:57
JCX98325 3500026. 10. 2020 9:54:57
MVH76880 3400026. 10. 2020 9:54:47
JCX98325 3300026. 10. 2020 9:54:47
MVH76880 3200026. 10. 2020 9:54:37
JCX98325 3100026. 10. 2020 9:54:36
MVH76880 3000026. 10. 2020 9:54:26
JCX98325 2900026. 10. 2020 9:54:26
MVH76880 2800026. 10. 2020 9:54:16
JCX98325 2700026. 10. 2020 9:54:16
MVH76880 2600026. 10. 2020 9:54:06
JCX98325 2500026. 10. 2020 9:54:06
MVH76880 2400026. 10. 2020 9:53:55
JCX98325 2300026. 10. 2020 9:53:55
MVH76880 2200026. 10. 2020 9:53:45
JCX98325 2100026. 10. 2020 9:53:45
MVH76880 2000026. 10. 2020 9:53:35
JCX98325 1950026. 10. 2020 9:53:35
MVH76880 1900026. 10. 2020 9:53:25
JCX98325 1850026. 10. 2020 9:53:25
MVH76880 1800026. 10. 2020 9:53:14
JCX98325 1750026. 10. 2020 9:53:14
MVH76880 1700026. 10. 2020 9:53:04
JCX98325 1650026. 10. 2020 9:53:04
MVH76880 1600026. 10. 2020 9:52:54
JCX98325 1550026. 10. 2020 9:52:54