• 637147773234723345_F01093F7-979D-42E0-8F6B-66FF0A6C8CA2.jpeg
  • 637147773236286431_F6B1932E-4AC6-49C7-8D06-3AFCEC7E6394.jpeg
  • 637147773233160963_E392419E-1B34-466C-814C-4708844FF7CF.jpeg

Zrzavý Jan

*5. 11. 1890 +12. 10. 1977

Za vesnicí

ID Aukce: 1403
Pastel a mastné křídy na papíře, rozměry 31x40 cm, signováno vpravo dole, datováno 1935-1953, dole věnování. Bez poškození, původní rám. Charakteristická, velmi kvalitní práce s oblíbeným motivem vesnice je prací vysoké galerijní a sběratelské hodnoty. Její atraktivitu zvyšuje i fakt, že obraz byl věnován herečce Nataši Gollové.
Věnování herečce Nataše Gollové v roze 1953.

Přiložen písemný posudek. Konzultováno a pravost ověřena soudním znalcem MgA D.Halatou a PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:

50 000 Kč

150 000 Kč

Konec: 18. 6. 2020 20:15:32

2 000 Kč

Účastníků: 6
Příhozů: 35

YRO51873 15000018. 6. 2020 20:10:32
JAM75464 13800018. 6. 2020 20:08:01
YRO51873 13600018. 6. 2020 20:07:56
JAM75464 13400018. 6. 2020 20:06:29
YRO51873 13200018. 6. 2020 20:06:19
JAM75464 13000018. 6. 2020 20:04:17
YRO51873 12800018. 6. 2020 20:04:08
JAM75464 12600018. 6. 2020 20:01:55
YRO51873 12400018. 6. 2020 20:01:50
JAM75464 12200017. 6. 2020 14:57:37
NHM57724 12000014. 6. 2020 20:51:14
ZVZ13373 11800014. 6. 2020 20:51:12
NHM57724 11600012. 6. 2020 12:28:56
JAM75464 11400012. 6. 2020 12:28:47
NHM57724 11200026. 5. 2020 22:29:39
ZVZ13373 11000026. 5. 2020 22:29:36
NHM57724 10600026. 5. 2020 22:28:28
ZVZ13373 10400026. 5. 2020 22:28:27
NHM57724 10200026. 5. 2020 22:27:37
ZVZ13373 10000026. 5. 2020 22:27:31
NHM57724 8600025. 5. 2020 23:22:36
EEZ89571 8500025. 5. 2020 23:22:28
NHM57724 7200024. 5. 2020 17:45:44
ZVZ13373 7100024. 5. 2020 17:45:44
NHM57724 7000024. 5. 2020 17:38:18
ZVZ13373 6900024. 5. 2020 17:38:14
NHM57724 6800024. 5. 2020 17:37:38
ZVZ13373 6700024. 5. 2020 17:37:31
NHM57724 6600024. 5. 2020 17:35:26
ZVZ13373 6500024. 5. 2020 17:35:23