• 637147764028197809_82941037-3E66-485A-8B4E-EAD393659CCC.jpeg
  • 637147764030385470_27D6A544-0352-4768-ABB4-C753A14DD8F9.jpeg
  • 637147764032885123_2B9B7A34-59D5-431B-BC4D-3BE3B8D57598.jpeg
  • 637147764034916395_8AD4E7E8-2465-48CB-B2C5-247D32B551CA.jpeg

Kaván František

*10. 9. 1866 +16. 12. 1941

Mezi poli

ID Aukce: 1324
Olej na desce, rozměry: 41x50 cm, signováno vlevo dole, nedatováno. Bez poškození, rámováno.

Konzultováno a pravost ověřena soudním znalcem MgA D.Halatou a PhDr. Michaelem Zachařem

Odhadní cena 40 - 50 000 Kč
Vyvolávací cena:

15 000 Kč

42 000 Kč

Konec: 17. 6. 2020 21:11:25

1 000 Kč

Účastníků: 11
Příhozů: 33

KGF47553 4200017. 6. 2020 21:06:25
NVM04458 4100017. 6. 2020 21:05:56
KGF47553 4000017. 6. 2020 21:05:14
NVM04458 3900017. 6. 2020 21:05:05
KGF47553 3800017. 6. 2020 21:04:28
NVM04458 3700017. 6. 2020 21:03:37
KGF47553 3600017. 6. 2020 21:03:04
NVM04458 3500017. 6. 2020 21:01:54
KGF47553 3400017. 6. 2020 21:01:39
ZZI85996 3300017. 6. 2020 21:01:23
KGF47553 3200017. 6. 2020 20:56:02
NVM04458 3100017. 6. 2020 19:09:20
KAP95243 3000017. 6. 2020 18:23:33
SZD00325 2900017. 6. 2020 18:22:22
KAP95243 2800017. 6. 2020 18:21:53
KGF47553 2700017. 6. 2020 18:00:21
KAP95243 2600017. 6. 2020 16:19:07
CCY33646 2500017. 6. 2020 16:18:29
KAP95243 2400017. 6. 2020 16:18:21
CCY33646 2300017. 6. 2020 14:50:37
DJE20282 2200017. 6. 2020 14:50:37
CCY33646 2100017. 6. 2020 14:50:27
DJE20282 2000017. 6. 2020 14:50:27
CCY33646 1950017. 6. 2020 14:50:17
DJE20282 1900017. 6. 2020 14:50:16
CCY33646 1850017. 6. 2020 14:50:06
DJE20282 1800015. 6. 2020 22:21:17
CCY33646 1750015. 6. 2020 22:21:08
DJE20282 170007. 6. 2020 12:06:36
TUT47148 165005. 6. 2020 17:39:40