• 636892137350150175_Vaszary copy.jpg
  • 636893773032011986_20190328_133928.jpg
  • 636892137588955041_Vaszary3 copy.jpg
  • 636893540205405226_Screen Shot 2019-03-28 at 7.13.05 AM.png

Vaszary János

*30.11.1867 +19.4.1939

Letní den v parku

ID Aukce: 1258
Toto vyjímečné dílo vzniklo kolem roku 1930, kdy Vaszary znovu navštívil Paříž. Inspirován díly Matisse, Deraina a Dufyho, je i tento obraz ukázkou skvělé techniky s naprosto ojedinělou a velmi odvážnou barevností, především tóny zelené a modré, zachycující letní náladu v maďarské metropoli u břehu Dunaje. Toto dílo se tak stává ozdobou každé mimořádné sbírky.

olej na plátně, rozměr 47 x 60 cm, signováno vpravo dole

Písemný posudek PhDr. Rea Michalová, Ph.D.
Vyvolávací cena:

350 000 Kč

910 000 Kč

Konec: 17. 6. 2020 20:08:52

10 000 Kč

Příhozů: 14

MCW92514 91000017. 6. 2020 20:03:52
MCW92514 90000017. 6. 2020 20:02:49
IUQ29632 89000017. 6. 2020 20:00:22
MCW92514 88000017. 6. 2020 20:00:22
IUQ29632 87000017. 6. 2020 19:59:00
MCW92514 86000017. 6. 2020 19:58:52
IUQ29632 85000017. 6. 2020 18:42:40
IUQ29632 84000017. 6. 2020 18:41:59
MCW92514 83000017. 6. 2020 18:41:56
IUQ29632 81000015. 6. 2020 7:34:18
MCW92514 80000015. 6. 2020 7:34:09
IUQ29632 51000024. 5. 2020 7:43:54
MCW92514 50000024. 5. 2020 7:43:52
IUQ29632 3500003. 5. 2020 7:15:29