• 638068948342566184_Screen Shot 2022-12-17 at 5.15.31 PM.jpg
  • 638068948345378687_Screen Shot 2022-12-17 at 5.15.16 PM.jpg
  • 638068948348035238_Screen Shot 2022-12-17 at 5.15.05 PM.jpg
  • 638069461806913884_Screen Shot 2022-12-17 at 5.59.37 PM.jpg

Neznámý autor 18.stol

Babička čte

ID Aukce: 10331
Olej/panel
nedatováno
signováno v pravo dole
50 x 40 cm
rámováno

ODHADNÍ CENA: 35.000 Kč - 55.000 Kč
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

27 000 Kč

Limit nebyl dosažen.
Konec: 19.05.2024 18:00:17

1 000 Kč

Příhozů: 43

EMH10272 2700019.05.2024 17:58:17
COZ86424 2600019.05.2024 17:58:15
EMH10272 2500019.05.2024 17:48:01
COZ86424 2400019.05.2024 17:48:01
EMH10272 2300019.05.2024 17:47:51
COZ86424 2200019.05.2024 16:54:22
EMH10272 2100019.05.2024 16:54:12
COZ86424 2000019.05.2024 16:54:12
EMH10272 1900019.05.2024 16:54:01
COZ86424 1800019.05.2024 16:54:01
EMH10272 1700019.05.2024 16:53:51
COZ86424 1600019.05.2024 16:53:51
EMH10272 1500019.05.2024 16:53:41
COZ86424 1400019.05.2024 16:53:41
EMH10272 1300019.05.2024 16:53:31
COZ86424 1200019.05.2024 16:53:31
EMH10272 1100019.05.2024 16:53:21
COZ86424 1000019.05.2024 16:53:21
EMH10272 950019.05.2024 16:53:10
COZ86424 900019.05.2024 16:53:10
EMH10272 850019.05.2024 16:53:00
COZ86424 800019.05.2024 16:53:00
EMH10272 750019.05.2024 16:52:50
COZ86424 700019.05.2024 16:52:50
EMH10272 650019.05.2024 16:52:40
COZ86424 600019.05.2024 16:52:40
EMH10272 550019.05.2024 16:52:29
COZ86424 500019.05.2024 16:52:29
EMH10272 480019.05.2024 16:52:19
COZ86424 460019.05.2024 16:52:19