• 638394476878831424_20231229_114721.jpg
  • 638394476879768699_20231229_114731.jpg
  • 638394476880237345_20231229_114738.jpg
  • 638459267231138815.jpg
  • 638459267231607452.jpg

Tom of Finland

ID Aukce: 10129
Grafit/papír, s fixačním prostředkem, rozměr 30x20 cm, signováno vpravo dole. Rámováno, zaskleno s paspartou.
Vyvolávací cena:

20 000 Kč

32 000 Kč

Limit nebyl dosažen.
Konec: 17.03.2024 19:16:00

1 000 Kč

Příhozů: 13

MRB22632 3200017.03.2024 17:46:32
MRB22632 3100014.03.2024 8:39:48
YFR55233 3000014.03.2024 8:39:48
MRB22632 2900014.03.2024 8:39:38
YFR55233 2800014.03.2024 8:39:38
MRB22632 2700014.03.2024 8:39:28
YFR55233 2600014.03.2024 8:39:28
MRB22632 2500014.03.2024 8:39:17
YFR55233 2400014.03.2024 8:39:17
MRB22632 2300014.03.2024 8:39:07
YFR55233 2200014.03.2024 8:39:07
MRB22632 2100014.03.2024 8:38:57
YFR55233 2000013.03.2024 11:22:08