• 636912835508308853_20190404_173611.jpg
  • 636912833588489605_20190404_173536.jpg
  • 636912833589895827_20190404_173551.jpg
  • 636912833593020869_20190404_070343.jpg

Šimon Tavík František

*3. 5. 1877 +19. 12. 1942

Odpoledne na břehu Seiny

ID Aukce: 453
Lept 78/250, velikost 53x58 cm (velikost výřezu 34x40 cm). Signováno vpravo dole. V soupisu A. Nováka uvedeno pod č. 470. Vydáno v nákladu 250 tisků. Soc. Graveurs Modernes nahoře drobným písmem copyright Les Graveurs Modernes, vytištěno v Československu. Mírně poškozeno.
Vyvolávací cena:

8 000 Kč

8 500 Kč

500 Kč

Příhozů: 2

VYL02041 850020. 11. 2019 8:08:23
XSE91235 800031. 10. 2019 9:53:02