• 637079453887019978_20191029_112843.jpg
  • 637079454151975775_20191029_112903.jpg
  • 637079454526947980_20191029_112645.jpg
  • 637079454815995727_20191029_112653.jpg

Ve stodole

ID Aukce: 450
Olej na dřevě, rozměry 28 x 39cm, anglická škola počátek 19. století. Jedinečná ukázka anglické školy jen vyjímečně se vyskytující na čekých aukcích, o které hovoří i to, že uvedené dílo bylo vystaveno v Sotheby's v Londýně 1996, tento obraz je v perfektním stavu. Štítek Sotheby's ze zadní strany. Pravost ověřena soudním znalcem MgA D. Halatou.
Vyvolávací cena:

50 000 Kč

50 000 Kč

5 000 Kč

CQU23832 5000031. 10. 2019 9:52:52