• 637079418553588680_Screen Shot 2019-10-29 at 10.29.29 AM.png
  • 637079420588848614_Screen Shot 2019-10-29 at 10.30.21 AM.png
  • 637079420596192192_Zucareli3.png

Zuccarelli Francesco

*15. 8. 1702 +30.12. 1788

Pastýřská rodina

ID Aukce: 449
Olej na dřevěné desce, rozměry 35x48 cm, mírné poškození. Unikátní a typická práce z hlediska námětového pojetí i malířského podání tohoto skvělého italského velikána. Dílo vzniklo v autorově vrcholném tvůrčím období okolo roku 1780. Dalším pozitivem je fakt, že autor je zastoupen v předních evropských galeriích (Paříž, Vídeň, Haag, Hannover). V tomto smyslu je nabízený obraz ozdobou každé sbírky. Zakoupeno v Morony Galeries, Washington D.C. v roce 1986.
Vyvolávací cena:

30 000 Kč

38 000 Kč

2 000 Kč

Příhozů: 5

NHF06946 3800020. 11. 2019 8:07:42
SFD56145 3600020. 11. 2019 8:07:32
NHF06946 3400020. 11. 2019 8:07:32
SFD56145 3200020. 11. 2019 8:07:21
NHF06946 3000031. 10. 2019 9:52:38