• 637081892999437759_IMG-20191031-WA0002.jpg
  • 637081893003500563_20191101_071214.jpg
  • 637081893004906810_20191101_071327.jpg
  • 637081893006156830_20191101_071234.jpg

Dobrowsky Josef

*22.9.1889 +9.1.1932

Košík s jablky a hruškami

ID Aukce: 448
Olej na plátně fixovaný na kartonu, rozměry 62x46 cm, signováno vpravo dole, mírné poškození. Zátiší příjemných hřejivých barev vytvořené štětcem jednoho z členů Videňské secese. Pravost ověřena MgA D. Halatou.
Vyvolávací cena:

90 000 Kč

90 000 Kč

5 000 Kč