• 637079422559502967_20191023_182633.jpg
  • 637079422745913506_20191023_182553.jpg
  • 637079422195040049_20191023_182454.jpg

Mazza Damiano

*/ +/

Pana Maria Sedmibolestná

ID Aukce: 446
Olej na plátně, 2.polovina 16.stol, rozměry 82x69 cm, mírně poškozeno. Obraz je inspirován nejslavnějším Tizianovým dílem vystaveným v Museo Nacional del Prado v Madridu (reference H.E. Wethey, The Paintings of Tizian, st. 88-89, obr. 219). Mazza byl žákem Tiziana v Benátkách v druhé polovině 16.stol. Absolutní rarita v českých aukcích. Vystaveno Christie's London 2006.
Vyvolávací cena:

700 000 Kč

700 000 Kč

50 000 Kč