• 637080268550475032_20191030_100439.jpg
  • 637080268740386970_20191030_100516.jpg
  • 637080269105255998_20191030_100130.jpg
  • 637080269245559744_20191030_100620.jpg
  • 637080269371462214_20191030_100220.jpg
  • 637080269898761051_20191030_100229.jpg

Procházka Josef

*30. 1. 1909 +21. 3. 1984

Nedělní procházka

ID Aukce: 445
Olej na plátně, rozměry 92x76 cm, signováno vpravo dole, nedatováno. V perfektním stavu a původním rámu. Procházka v tomto díle zpracovává jeden z jeho oblíbených motivů. Na široké, teplým odpoledním sluncem prosvětlené cestě se prochází dvě ženy. Procházka i v tomto jedinečném díle zdařile pokračuje krajinářské tradici, k níž ho inspirovala díla Kavána, Kalvody a Blažíčka. Pravost ověřena Mgr. D. Halatou.
Vyvolávací cena:

30 000 Kč

80 000 Kč

5 000 Kč

Účastníků: 3
Příhozů: 14

YKY37234 8000028. 11. 2019 14:49:39
XNY61637 7500028. 11. 2019 14:49:32
YKY37234 5500020. 11. 2019 7:59:23
XNY61637 5000020. 11. 2019 7:59:23
YKY37234 4800020. 11. 2019 7:59:13
XNY61637 4600020. 11. 2019 7:59:13
YKY37234 4400020. 11. 2019 7:59:03
XNY61637 420007. 11. 2019 19:48:49
FFM38835 400007. 11. 2019 19:48:39
XNY61637 380007. 11. 2019 19:48:39
FFM38835 360007. 11. 2019 19:48:29
XNY61637 340007. 11. 2019 19:47:08
FFM38835 320007. 11. 2019 19:47:08
XNY61637 3000031. 10. 2019 9:51:41