• 637033558733693252_20190830_152613.jpg
  • 637033558748068413_20190830_152548.jpg
  • 637033558759006598_20190830_152514.jpg
  • 637033558768850133_20190830_152442.jpg

Motiv z venkova

ID Aukce: 385
Olej na desce, rozměry 34x46 cm, signováno vpravo dole (nečitelné), nedatováno, mírné poškození rámu i malby. Impressionisticky laděný obraz zachycuje vesnici v podzimních barvách. Z obrazu čiší pohyblivost větru v přírodě.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

2 000 Kč

100 Kč

BFN74057 200015. 10. 2019 12:50:52