• 637033558085028516_20190830_152640.jpg
  • 637033558102372463_20190830_152755.jpg
  • 637033558119872647_20190830_152731.jpg
  • 637033558132998149_20190830_152706.jpg

Konečný Josef

*8. 9. 1909 + 7. 4. 1989

Katedrála Sv. Alžběty

ID Aukce: 384
Olej na desce, rozměry 30 x 40cm, signováno vpravo dole, nedatováno, bez poškození. Josef Konečný byl český akademický malíř. Studoval na na akademii výtvarného umění v Praze u Ot. Nejedlého a Nechleby. Zádumčivě laděná malba košiscké katedrály vyniká netradiční, realistickou prací se světlem a svou atmosférou nás vrací v čase.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

3 000 Kč

100 Kč

FNE41111 300010. 9. 2019 20:22:03