• 637033557421802586_20190830_152825.jpg
  • 637033557388051651_20190830_153005.jpg
  • 637033557401802436_20190830_152937.jpg
  • 637033557411958321_20190830_152900.jpg

Rozbouřené uličky

ID Aukce: 383
Kvaš na papíře, rozměry 40x54 cm, signováno vpravo dole (nečitelné), bez poškození. Abstraktními tahy autor vyjádřil neklidné počasí uprostřed městečka.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

3 000 Kč

100 Kč

FFF83624 300010. 9. 2019 20:21:53