• 637033556544616963_20190830_153141.jpg
  • 637033556563054470_20190830_153047.jpg
  • 637033556579773594_20190830_153035.jpg
  • 637033556596805408_20190830_153201.jpg
  • 637033556863326434_20190830_153114.jpg

Géza Boross

*30.4.1908 +10.6.1971

Csendélet (Zátiší)

ID Aukce: 382
Olej na plátně, rozměry cm, signováno vlevo dole, mírné poškození vpravo nahoře. Géza Boross je maďarský autor, který se věnoval především krajinám a zátiším. Je velmi oblíbeným autorem ve své domovině. Dílo Csendélet je vyvedeno v temných, sytých barvách nanášených v expresivních tazích, jež dodávají jemným květinám melancholický charakter.
Vyvolávací cena:

10 000 Kč

10 000 Kč

2 000 Kč

VMD35352 1000010. 9. 2019 20:21:43