• 637033555419342566_20190830_153256.jpg
  • 637033555689414791_20190830_153228.jpg
  • 637033555708008957_20190830_153315.jpg

Ivan Ivanovič Šiškin okruh

*25.1.1832 +20.3.1898

Žito

ID Aukce: 381
Olej na plátně, rozměr 32 x 50 cm, nesignováno, mírné opotřebení na krajích, rám je poškozený, počátek 20.století. Namalováno podle slavného obrazu Ivana Ivanoviče Šiškina. Šiškin byl ruský malíř a je považován za průkopníka epického zobrazení motivů typických pro ruskou krajinu. Většinou maloval jen lesní krajiny, ve kterých vynikal malířskou harmonií i vyjádřením reálné podoby malovaného tématu. Řadí se mezi hlavním představitele ruské krajinářské tvorby 19. století.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

3 000 Kč

100 Kč