• 636906003382353910_20190411_170322.jpg
  • 636906003388603943_20190411_170230.jpg
  • 636906003398135855_20190411_170256.jpg
  • 636906003607730584_20190411_170511.jpg
  • 636909079406864481_Screen Shot 2019-04-15 at 6.51.55 AM.png

Kern Hermann Armin

*14. 3. 1838 +18. 1. 1912

Hospodský s poutníkem nad mapou

ID Aukce: 380
olej na plátně, 58 x 45 cm, signatura vlevo dole, odborně restaurováno, poškozený původní rám. Jedinečný obraz z dochovaným původním rámem svým výtvarným projevem zapadá do tradiční městské scény. Obraz vystihuje výjimečného žánristu zachycujícího s laskavostí, humorem a pohodou události běžných dní městského života. Jeho hodnotu ještě zvyšuje fakt, že Kern byl dvorním malířem France Josefa I. Konzultováno a pravost ověřena Mgr. Dobroslavem Halatou
Vyvolávací cena:

40 000 Kč

40 000 Kč

2 000 Kč