• 636804897774038815_20181215_095334.png
  • 636851762140746358_20190207_164210.jpg

Hrníčky Lenox a stříbro Birmingham Anglie

ID Aukce: 379
Kompletní sada luxusních hrníčků americké značky Lenox zlaceno 24k zlatem, stříbrné úchyty se stříbrnými podšálky, značeno Sterling Garham Birmingham Anglie, monogramováno, váha pouze stříbra je 306,6g - výška 6,5 cm, ryzost 925/1000. Potvrzeno puncovním úřadem.
Vyvolávací cena:

3 500 Kč

3 500 Kč

100 Kč

NGE27132 350015. 10. 2019 12:50:21