• 636804897492316681_20181215_095149.png
  • 636851765043311484_20190207_164657.jpg

Svícen stříbro Rakousko-uhersko

ID Aukce: 378
Svícen, značeno Vídeň, konec 19.st, Rakousko-uherské období, ryzost 800/1000, výška 30cm, váha 286,15g. Potvrzeno puncovním úřadem.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

3 000 Kč

100 Kč