• 636918743428337443_20190426_104945.jpg
  • 636918744265976644_20190426_104911.jpg

Měděná antická váza.

ID Aukce: 1272
Měděná váza, antický design. Výška 50 cm, šířka 25 cm, dvě ucha. Přirozená patina. Konec 20.stol.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

2 000 Kč

100 Kč

MAJ49572 20001. 5. 2020 6:03:20