• 636918004043054085_20190425_133901.jpg
  • 636918004206565756_20190425_140029.jpg
  • 636918004215628346_20190425_133546.jpg

Zátiší s tropickým ovocem

ID Aukce: 1271
Olej na plátně, velikost 60 x 92, dvojí signatura vpravo i vlevo dole, žádné vady nebo poškození.
Vyvolávací cena:

500 Kč

500 Kč

100 Kč

RYQ02778 5001. 5. 2020 6:03:05