• 636909432408926411_20190408_172858.jpg
  • 636909432418145208_20190408_173002.jpg
  • 636909432425489383_20190408_172942.jpg
  • 636909432435176977_20190408_172926.jpg

Vídeň - Sojka

ID Aukce: 1267
Vídeňský porcelán, pestře malováno, Vídeň, Augarten, modrá značka pod glazurou, č. modelu 1952, návrh kolem 1920, výška 40 cm, bez poškození, zlaceno.
Vyvolávací cena:

5 000 Kč

5 000 Kč

500 Kč