• 636900004255948523_20190404_070931.jpg
  • 636900004264542350_20190404_071015.jpg
  • 636900004482802373_20190404_070954.jpg
  • 636900004489990210_20190404_071104.jpg
  • 636900004500146525_20190404_071049.jpg

Zátiší s lahvemi a citrusy

ID Aukce: 1266
Olej na plátně, velikost 65 x 72 cm, signatura vpravo dole, rok 1963. Dílo nemá výrazná poškození, pouze mírné opotřebení v rozích. Dílo signováno pod jménem "Burešová", přesto autorku nelze jednoznačně identifikovat, neboť signatura se od jejích jmenovkyň liší.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 000 Kč

100 Kč