• 636899964917391076_20190404_173812.jpg
  • 636899964927547222_20190404_173853.jpg
  • 636899964936922296_20190404_173927.jpg

neznámý autor

Zátiší s bílými květy

ID Aukce: 1265
Olej na plátně fixovaný na desce, velikost 39 x 50,5 cm, signatura i datace chybí. Plátno mírně opotřebeno. Motiv vázy bílých jiřin na tmavém podkladu.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 000 Kč

100 Kč