• 637097720928124724_20191118_155508.jpg
  • 637097721182680129_20191118_155446.jpg
  • 637097721196742532_20191118_155411.jpg
  • 637097719837306076_20191119_143112.jpg
  • 637097721213461442_20191118_151600.jpg

Zima před chalupou

ID Aukce: 1263
Mimořádná malířská kvalita, o čemž svědčí i toto dílo výborného pravděpodobně německého malíře. Ve skvělé barevnosti a v původní adjustaci. Pohled na děti v objetí dědečka s romantickými králíčky v popředí. Bravurně zvládnutá malba se skvělou figurální stafáží. Dílo z druhé poloviny 18.století a původním masivním rámem.

Olej na plátně, rozměry 36x30 cm, nesignováno. Plátno je mírně poškozeno. Vystaveno v Ace Galeries, New York - štítek ze zadní strany.
Vyvolávací cena:

25 000 Kč

25 000 Kč

1 000 Kč