• 637101950455635765_Screen Shot 2019-11-24 at 12.21.58 PM.png
  • 637101950693747202_Screen Shot 2019-11-24 at 12.22.10 PM.png

Kokoschka Oskar

*1.3.1886 +22.2.1980

Olympijské hry Mnichov 1972

ID Aukce: 1262
Lithografie, rozměr 105x68 cm, číslováno 95/200, signováno v tisku v pravo dole, rámováno.

Odhadní cena 15 - 20 000Kč
Vyvolávací cena:

5 000 Kč

5 000 Kč

500 Kč

TXJ33360 50001. 5. 2020 6:02:45