• 637143654452696050_IMG-20200110-WA0012.jpg
  • 637143654657109204_IMG-20200110-WA0011.jpg
  • 637143655102084940_IMG-20200110-WA0010.jpg

Stehlík Ctirad

*10.5.1938 +

Pohled na jezero

ID Aukce: 1261
Vzácně se vyskytující velkoformátový obraz mistrovského malíře, který studoval u prof. K. Součka a L. Čepeláka, zaujme již na první pohled. Jeho chladivá modelace hladiny v popředí, a modře prosvítající letní obloha, evokuje žhavé paprsky léta. Kvalita, která se na trhu ještě neobjevila.

olej na kartonu, rozměry 60x85 cm, signován vpravo dole. Nedatováno, rámováno.

Konzultováno a pravost ověřena soudním znalcem MgA D.Halatou

Odhadní cena 15 - 20 000 Kč
Vyvolávací cena:

5 000 Kč

5 000 Kč

500 Kč